TEENUSED

Transfeer lennujaama või lennujaamast majutuskohta

Mugavalt, mõnusalt ja murevabalt uksest ukseni teenus sõiduautode või minibussiga.

Bussi- ja autorent koos juhiga või ilma

Võimalus rentida 8 kohalist bussi või erinevaid sõiduautosid lühemaks või pikemaks ajaks. Autod on korralikud, puhtad ja kindlustatud.

Regulaarne kinnisvara järelevalve ja võtmete haldus

Sa ei soovi ju oma kodu päikeserannikule üksi jätta? Rendi see välja või lase sugulastel/sõpradel kasutada. Meie hoiame Sinu äraolekul sellel silma peal, teeme regulaarseid kontroll külastusi, kastame lilli, kontrollime torusid ning väljarendi korral anname kliendile võtmed.

Basseini hooldus

Pakume basseini regulaarsest korrashoiu teenust ja meie kogemustega tehnik teostab vajadusel spetsiifilisi eritöid

Hoovide korrastus/haljastus

Lisaks basseinile vajab regulaarset hoolt ka aed. Telli meilt püsiteenus või pöördu meie poole vastavalt vajadusele.

Lemmiklooma lühiajaline hoid

Kui Sul on vaja oma pere lemmik mingil põhjusel päevaks või paariks üksi jätta, siis oleme valmis tema eest hoolitsema sama suure armastusega nagu enda pereliikmete eest

Lapsehoid

On sündmusi ja koosviibimis, mis eeldavad lapse koju jätmist. Selleks, et vanematel ei jääks meeldiv õhtu sõpradega veetmata, pakume lapsehoiuteenust. Küsi meilt eraldi pakkumist.

Lapsekäru, turvatoolide, reisivoodi, söögitooli rent

Pagasi kogus on lendudel alati piiratud. Selleks, et Sul ei oleks vaja enda pead vaevata üleliigsete asjade kaasa pakkimisega, on Sul võimalik meie käest rentida vajalikud asjad

Lähi piirkonna päevareisid

Viime Sind tutvuma piirkonna huvitavamate vaatamisväärsustega ning armsate linnadega. Uuri meilt täpsemalt kuhu ja kuidas ning oleme kindlad, et suudame Sulle korraldada ühe meeldejääva seikluse.

Cateringi teenuse pakkumine

Kui on tulemas sünnipäev, koosviibimine või ootamatud külalised, siis oleme hea meelega abiks. Meie menüüs on nii vahemerepäraseid, klassikalisi skandinaavia stiilis, kui ka „nostalgiline Eesti“ suupistete valikuid. Koostame menüü vastavalt Sinu soovidele ning katame soovi korral Sinu poolt valitud kohta peolaua

Peoruumi ettevalmistamine

Kaunistame vastavalt soovidele Sinu kodu või peokoha ja katame peolaua. Meie käest on võimalik küsida soovitusi ja kontakte erinevate sündmuste tähistamisteks mõeldud rendipindade kohta

Puhkuse planeerimine

Ühe meeldejääva puhkuse võtmesõna on hea planeerimine. Soovi korral organiseerimine Sinu puhkuse algusest lõpuni vastavalt Sinu soovidele ise. Broneerimine Sinu eest lennupiletid ja villa, mõtleme söögi ja joogi peale ning paneme paika puhkuse aktiivse plaani vaatamisväärsustest ööklubideni.

Costa del Soli kinnisvaraomanikele

Koristusteenused, sinu äraolekul kinnisvara regulaarne kontroll, aia korrashoid, basseini puhastamine ja muud majapidamistööd. Kinnistu rentimisel külaliste vastuvõtmine, võtmete haldus, transfeer, külmkapi eeltäitmine, eel-ja järelkoristus jne.

Costa del Solis puhkajatele

Erinevat tüüpi majutuspindade pakkumine(ühest magamistoast kuni villadeni), transfeer lennujaamast, auto rentimise võimalus koos juhiga või ilma, lähipiirkonnas vaatamisväärtustega tutvumise võimalus (buss mahutab kuni 7 inimest, Gibraltar, Ronda, Nerja jne), laste hoidmine ja muu igakülgne abi.

NB! Kõik teenuste hinnad lepime kokku personaalselt! Iga soov on erinev ning teenuse hind sõltub väga paljudest detailidest.

 

Siin saab tutvuda näidishindadega:

Kes me oleme ja miks meid valida?

Meie armastus Costa del Soli vastu piirdus esialgu vaid sagedaste puhkusereisidega.
Ära minnes tundsime alati, et tükike meie südamest jäi Hispaania rannikule maha.
Tänaseks on Costa del Solist saanud meie kodu.
Varasemalt puhkusreisidel olles puutusime tihti kokku pisiprobleemidega,
mis takistasid puhkust täielikult nautimast.
Tänu enda kui ka meie klientide kogemustele teame, kuidas muuta puhkajate ja kinnisvaraomanike elu muretumaks.
Sul ei ole vaja kulutada oma väärtuslikku aega tegevustele, mida võib keegi teine Sinu eest ära teha.
Meie eesmärgiks on kvaliteetne teenus ja heade emotsioonide tagamine kõikidele meie klientidele.

Luba meil kanda hoolt, et Sinu elu või puhkus Costa del Solis oleks lihtsam ja muretum!

Lihtne elu!

VÕTA JULGELT ÜHENDUST

OLEME ÜHE KLIKI KAUGUSEL